Vai vēlies uzzināt kas ir Atkārtotās izmantošanas (UPCYCLED) mode? RIGA PLAZA Modes un Izklaides centrā ir izveidota (A) TELPA

Ja vēlaties kaut ko vairāk uzzināt par Atkārtotās izmantošanas MODI (upcycled) un Zero Waste dzīvestilu, aicinām iegriezties Rīga Plaza Modes un Izklaides centra (A) TELPĀ, kura pašlaik ir izveidota izstāde ar mērķi radīt ikvienā pārdomas par apkārtējās vides saudzēšanu un cilvēku līdzatbildību lietu pārveides procesos.
Izstādē ir redzami latviešu modes mākslinieku radītie upcycled (atkārtotās izmantošanas mode) un eko apģērbi un aksesuāri.

Izstādē ir apskatāmas arī vairākas dizaina somas no otrreizējiem izejmateriāliem, kuras radījuši bērni un jaunieši “Zaļā josta” rīkotā radošā konkursa - Stilīgas audzēkņu radītas iepirkuma somas “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai” ietvaros no Pļaviņu novada pirmskolas izglītības iestādes "Jumītis", K.Valdemāra Ainažu pamatskolas, Pļaviņu novada ģimnāzijas, Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem.

Savukārt Foto planšetēs attēloti street style apģērbu komplekti, kuros lietoti apģērbi piedzīvo otru elpu.

Izstāde apskatei  būs pieejama no  20.jūnija līdz septembrim.

Šo izstādi rīko Modes un izklaides centrs Rīga Plaza sadarbībā ar biedrību "Zero Waste" un sadarbības partneriem: “Zaļā josta”, Fashion Revolution, latviešu zīmoliem - Tooche, ZĪLE, PLUMINGA, Ulmann, Be I With u.c. ar mērķi izglītot sabiedrību par Zero Waste dzīvesstilu.