Pagarināta pieteikšanās makulatūras vākšanas konkursam

Ņemot vērā aizvien pieaugošo skolu aktivitāti un izrādīto interesi par makulatūras vākšanas konkursu „Tu vari izglābt…”, „Zaļā josta” sadarbībā ar papīrfabriku „Līgatne” un A/S „Latvijas valsts meži” pagarina pieteikšanos konkursam līdz š.g. 31. decembrim.

Makulatūras vākšanas konkursam var pieteikties Latvijas vispārizglītojošās mācību iestādes, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz nolikumā norādītajām e-pasta adresēm. Par makulatūras vākšanas konkursu un tā norisi, sīkāk var iepazīties konkursa nolikumā.

Konkursa uzvarētājskola tiks noteikta pēc lielākā savāktā makulatūras daudzuma uz vienu skolēnu. Konkursa uzvarētāji saņems aizraujošas balvas - ekskursijas uz A/S „Latvijas valsts meži” dabas parkiem, kā arī paši aktīvākie makulatūras vācēji saņems individuālās pārsteiguma balvas no uzņēmuma „Zaļā josta” un A/S „Latvijas valsts meži”. Visas dalībskolas dāvanā par katru 1 tonnu savāktās makulatūras saņems 5 kg otrreiz pārstrādāta papīra no papīrfabrikas „Līgatne”.

Makulatūras vākšanas konkursa mērķis ir padziļināt skolēnos izpratni, ka pareizi sašķiroti un nodoti atkritumi kļūst par otrreizējām izejvielām jaunu produktu izgatavošanā, rezultātā samazinot aizvien pieaugošos atkritumu apjomus, padarot tīrāku un zaļāku apkārtējo vidi.

Papildus informācija par konkursu:
Ilze Fīlipa
Projekta vadītāja
Tālr.: 67808112
Mob.: 27099097
e-pasts - ilze.filipa@zalajosta.lv