Ielūgums uz izstādi “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem”

Zaļā josta kopā ar Latvijas Dabas muzeju aicina visus konkursa dalībniekus pieteikties dalībai radošā konkursa Izstādes “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” atklāšanas pasākumā, kas notiks Latvijas Dabas muzejā 2018.gada 16.maijā, plkst.13:00.

Kopumā radošajam konkursam tika pieteikti ap 1000 darbi no 38 pirmsskolas izglītības iestādēm un 70 vispārējām izglītības iestādēm.

Izstādē būs skatāmi oriģinālākie bērnu darinātie darbi un oriģināldarbu fotogrāfijas, kā arī tiks apbalvoti konkursa uzvarētāji.

Izstādes dienā būs pieejams Latvijas Dabas muzeja bezmaksas apmeklējums.

Pieteikšanās izstādes atklāšanai notiek līdz pirmdienai (14.maijam), aizpildot elektronisko anketu:

www.ej.uz/xrwa

Izstādes un radošā konkursa mērķis ir veicināt bērnos un jauniešos izpratni, ka daudzas funkcionāli noderīgas lietas var izgatavot pašu rokām no atjaunojamiem dabas resursu materiāliem, sekmēt radošuma un praktisko iemaņu sintēzi dizaina priekšmetu izgatavošanā, popularizēt kartonu kā ekoloģisku un ilgtspējīgi izmantojamu izejmateriālu jaunu priekšmetu un objektu radīšanai.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka izstādē var tikt uzņemtas fotogrāfijas, un veikta video filmēšana. Dalībniekiem, kas piedalīsies izstādes atklāšanā ir jāiegūst bērnu likumisko pārstāvju piekrišana par to, ka fotogrāfijas var tikt publiskotas un ievietotas tiešsaistes sociālo tīklu portālos informēšanas nolūkā, tādēļ dalībnieku pavadošajam personālam būtu jāpārliecinās par šādas piekrišanas apliecinājuma paņemšanu līdzi.

Sīkāku informāciju var saņemt: Aija Caune, Aija.caune@zalajosta.lv