Ezis Jostiņš kopā ar XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vides konkursu uzvarētājiem Līgatnē! (2015)

Lai veicinātu atkritumu šķirošanas paradumus skolu jaunatnes vidū, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Vides pakalpojumu grupu” rīkoja akciju, kuras ietvaros dziesmu deju kolektīviem septiņu dienu garumā bija iespēja, pareizi šķirojot izlietotās plastmasas pudeles, piedalīties loterijā un laimēt balvu savam kolektīvam.
Spraigas sacensības rezultātā galveno balvu “Lieliska diena Līgatnē” ieguva Talsu pamatskolas un Valdemārpils apvienoto Zēnu koris un Rencēnu pamatskolas 1.–4. klašu dejotāju kolektīvs.
Oktobra sākumā abi kolektīvi devās baudīt aizraujošo piedzīvojumu dienu Līgatnē. Dziesmu un deju kolektīvus Līgatnē Ezis Jostiņš un SIA “Vides pakalpojumu grupa”, kas kopā ar bērniem devās izzināt Līgatnes noslēpumus: izstaigāt Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas, piedalīties īpaši slepenā eksperimentā Padomju slepenajā bunkurā un radoši izpausties Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centra radošajās nodarbībās.
“Zaļā josta” īpaši sveic Talsu pamatskolas un Valdemārpils apvienoto Zēnu kori un Rencēnu pamatskolas 1.–4. klašu dejotāju kolektīvus un to vadītājus un vēl būt tik pat čakliem Latvijas Dabas sargiem arī turpmākajās radošajās un ikdienas gaitās!